Mieszkania z wykończeniem cieszą się dużą popularnością. Jeszcze kilka lat temu panował trend kupowania mieszkań, które można wykończyć samemu. Dziś, coraz więcej osób poszukuje mieszkań już wykończonych i gotowych do natychmiastowej przeprowadzki. 

 

Kupić czy nie kupić? Czasem Decydujące są szczegóły

Oczywiście nie ma wątpliwości co do tego, że przy wyborze mieszkania większość kupujących stawia przede wszystkim na dobrą cenę i lokalizację. Jednak wybór mieszkań i konkurencja na rynku jest duża. Dlatego deweloperzy prześcigają się w pomysłach, które mogą skutecznie zachęcić do kupna mieszkania oferowanego właśnie przez nich. Jednym z takich pomysłów jest oferta mieszkania z wykończeniem. O ile jeszcze jakiś czas temu zainteresowanie taką opcją było znikome, dziś chętnych nie brakuje.

Dlaczego klienci poszukują mieszkań z wykończeniem?

Dla wielu kupno mieszkania z wykończeniem to gwarancja oszczędności zarówno czasu, jak i pieniędzy. Nowi właściciele mieszkania nie muszą na własną rękę szukać materiałów i fachowców, nie muszą ich pilnować – wszystko to spada na barki dewelopera. Jedyne co musza zrobić właściciele mieszkania, to znaleźć czas dla architekta wnętrz, który przeprowadzi szczegółowy wywiad, z którego dowie się jakie materiały pasują kupującym, jaka kolorystyka oraz wykończenie ich interesuje.  Co ważne dla potencjalnego kupującego, wykończenie to oferta „w cenie”. Oczywiście nie u każdego dewelopera, dlatego warto o to zapytać i poszukać firmy, która zaoferuje nam taką opcję. Jeżeli deweloper sprzedaje apartamenty luksusowe, w cenę wykończenia mieszkania wliczane są również konsultacje ze stylistą wnętrz, który pozwoli urządzić przestrzeń w dobrym guście i z  zachowaniem jak największej ergonomiczności.

 

Potrzebujesz wyceny mieszkania? Chcesz kupić lub sprzedać apartament? Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą!