wzór świadectwa

Rzeczoznawca24 - Oryginalne świadectwa energetyczne Kraków

świadectwa energetyczne

  Świadectwa (certyfikaty) energetyczne są dokumentami określającymi wielkość zapotrzebowania na energię konieczną do zaspokojenia potrzeb towarzyszących użytkowaniu nieruchomości. Sporządzając świadectwo energetyczne oblicza się ilość energii niezbędnej do ogrzewania, przygotowywania ciepłej wody użytkowej, klimatyzacji i wentylacji, a także, w przypadku budynków użyteczności publicznej, również oświetlenia.

  Podejmujemy się sporządzania świadectw energetycznych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 6 listopada 2008 roku.

  Wystawione przez nasze Biuro Wycen Majątkowym Rzeczoznawca 24 świadectwa charakterystyki energetycznej budynku lub lokalu należy dołączyć do zawiadomień o zakończeniu budowy bądź wniosków o udzielenie pozwolenia na użytkowanie nieruchomości.

  Od 2009 roku nasze Biuro wykonało już ponad 300 świadectw energetycznych, w mieszkaniach, budynkach jednorodzinnych oraz obiektach użyteczności publicznej.

  Nasze usługi świadczymy kompleksowo. W ramach sporządzania świadectw energetycznych, obliczamy charakterystykę energetyczną budynku opierając się o dokumentację techniczną oraz inwentaryzację techniczno-budowlaną. Ponadto, możemy wykonać także badanie termowizyjne danego budynku. Bliższe informacje znajdą Państwo w zakładce termowizja lub kontaktując się z naszym Biurem Wycen Majątkowych Rzeczoznawca 24 – Kraków, ul. Górnickiego 63.